jelibojelito:

pomáháme propagovat kulturu okrajového zájmu, ale nezanedbatelného významu

v provozu od 01/08/2006

vyhledávání:

doporučujeme:

mofuwebsite
monoskop
monoskop log
mediabaze.cz
artlist
artyčok.tv
vvp avu
a pak ještě taky: culturenet.cz
proculture
abart
artalk
artmap
doc alliance films
dok.revue
foodlab
kinoaparát.cz
radiogalerie

odkazy:

25fps
35m2
3x3
4am
alfred ve dvoře
am180.org
avu
berlinskej model
brno-kultura-tic
ciant
česká centra
damúza
divadlo.cz
divadlo29
divus
entrance gallery
etc.galerie
famu/cas
fcca.cz
fiducia
fiume
fotograf gallery
fresh_eye
futuraproject
galerie 207
galerie ahoj nazdar čau
galerie amu
galerie dads
galerie f. baumanna
galéria hit
galerie holec
galerie jelení
galerie kin jídelna
galerie kiv
galerie klubovna
galerie luxfer
galerie města blanska
galerie města třince
galerie nashledanou
galerie půda
galerie off/format
galerie pavilon
galerie umakart
galerie vzájemnost
his voice
hucot
hunt kastner
industra art
institut intermédií
institut umění
jiri svestka gallery
kabinet múz
karlin studios
klangundkrach
kýbl
make make
meetfactory
multiplace
newmusic.cz
paf
pechakucha
perzekuce.cz
petrohradská kolektiv
photo5
prádelna bohnice
prague.tv
prototyp
screen saver gallery
sam83
silver rocket
skutečnost
starcastic
stimul festival
školská28
tranzit.org
tranzitdisplay
videokemp
umělec international
unarclub
unijazz
vitrína deniska
všup
words4u

bylo-libo:

arkham
arskontakt
artservis
benzinka
bleeding.webz.cz
c2c
display.cz
galeriemagda
galerie fenester
galerie k4
gallery kressling
galerie laboratorio
kultura jinak
lemurie
muteme
sperm
trafačka

tech:

xhtml i css validní
hosting multiplace.sk
jelibo loga a bannery?
jsme archivovaný
taky facebook
last.fm

meetfactory

přispěvatel

mail: petr@meetfactory.cz
http: http://www.meetfactory.cz/
instituce: MeetFactory

popis: koncert, divadlo, vernisáž, projekce, kavárna, rezidenční program, workshop

Přidaná avíza:

14/11/2017 Mount Kimbie (UK) (Praha)
28/09/2017 Forest Swords (UK) (Praha)
15/08/2017 Perfume Genius (US) (Praha)
13/08/2017 Bohemian Like You: Mac DeMarco (CAN) (Praha)
19/07/2017 of Montreal (US) (Praha)
28/06/2017 Letní kino MeetFactory: Plakat smíchy (Praha)
21/06/2017 Letní kino MeetFactory: Království zvěrstev~ (Praha)
18/06/2017 Letní blešák v továrně (Praha)
14/06/2017 Letní kino MeetFactory: Podivnější než ráj~ (Praha)
14/06/2017 R. W. Fassbinder, M. Fengler, VerRich: Proč~ (Praha)
13/06/2017 Irvine Welsh: Pohlavní životy siamských dvoj~ (Praha)
10/06/2017 Pražská muzejní noc 2017 v MeetFactory (Praha)
06/06/2017 Irvine Welsh: Pohlavní životy siamských dvoj~ (Praha)
01/06/2017 Visible Cloaks (US) (Praha)
31/05/2017 Letní kino MeetFactory: My jsme nejlepší!~ (Praha)
30/05/2017 Sudabeh Mohafez: Hoří (Praha)
29/05/2017 Bohemian Like You: Angel Olsen (US) (Praha)
28/05/2017 Judith Hermann: Počátek veškeré lásky (Praha)
27/05/2017 Wand (US) + Nordra (US) (Praha)
22/05/2017 KineDok @ MeetFactory: Královna ticha (Praha)
17/05/2017 Nespavost (Praha)
11/05/2017 HOST: R. W. Fassbinder, M. Fengler, VerRich:~ (Praha)
11/05/2017 Open Studios + Křest Časopisu X / Launch of~ (Praha)
06/05/2017 MALINA (Praha)
01/05/2017 V oku smyčky (Praha)
28/04/2017 V oku smyčky (Praha)
23/04/2017 V oku smyčky (Praha)
20/04/2017 Nespavost (Praha)
19/04/2017 Judith Hermann: Počátek veškeré lásky (Praha)
18/04/2017 Sudabeh Mohafez: Hoří (Praha)
17/04/2017 Komentovaná prohlídka výstavy Universal Hosp~ (Praha)
13/04/2017 Irvine Welsh: Pohlavní životy siamských dvoj~ (Praha)
12/04/2017 Cold Cave (US) (Praha)
31/03/2017 Machinedrum (US) (Praha)
30/03/2017 Nespavost (Praha)
29/03/2017 Shobaleader One (UK) (Praha)
21/03/2017 dné + Deaths (DE) (Praha)
12/03/2017 Jarní blešák ve fabrice (Praha)
03/03/2017 Toxe (SE), Mechatok (DE), SKY H1 (BE), dzuri~ (Praha)
03/03/2017 Universal Hospitality 2 (do 28/05) (Praha)
28/02/2017 Judith Hermann: Počátek veškeré lásky - prem~ (Praha)
27/02/2017 Mitski (US) (Praha)
26/02/2017 Sudabeh Mohafez: Hoří | MALÁ INVENTURA 2017~ (Praha)
23/02/2017 Nespavost (Praha)
19/02/2017 KineDok v MeetFactory: Turismus! (Praha)
18/02/2017 Dny Prahy 5 v MeetFactory (do 20/02) (Praha)
16/02/2017 Bohemian Like You: Weval (NL) + HRTL (CZ) (Praha)
15/02/2017 Tycho (US) (Praha)
14/02/2017 Ingeborg Bachmann: Malina (Praha)
12/02/2017 STIMUL Nights: Jozef Van Wissem (NL) / Oldři~ (Praha)
08/02/2017 V oku smyčky (Praha)
07/02/2017 Elfriede Jelinek: Poutník (Praha)
05/02/2017 V oku smyčky (Praha)
03/02/2017 Nathan Fake/The Micronaut/Nobody~ (do 04/02) (Praha)
01/02/2017 Třetí lež (Praha)
29/01/2017 V oku smyčky (Praha)
28/01/2017 Nespavost (Praha)
24/01/2017 Tsunami blues (Praha)
19/01/2017 Looking for the East (do 19/02) (Praha)
19/01/2017 Shell Game (do 19/02) (Praha)
18/01/2017 Třetí lež (Praha)
16/01/2017 Ingeborg Bachmann: Malina (Praha)
11/01/2017 Sudabeh Mohafez: Hoří (Praha)
05/01/2017 Komentovaná prohlídka výstav Time After Time~ (Praha)
18/12/2016 Zimní blešák v MeetFactory (Praha)
17/12/2016 V oku smyčky | PREMIÉRA (Praha)
12/12/2016 KineDok v MeetFactory: Sourozenci až za hrob~ (Praha)
05/12/2016 Milenec | DERNIÉRA (Praha)
04/12/2016 Sudabeh Mohafez: Hoří (Praha)
30/11/2016 Milenec (Praha)
29/11/2016 Sudabeh Mohafez: Hoří (Praha)
27/11/2016 Tsunami blues (Praha)
24/11/2016 Pivot (do 08/01) (Praha)
24/11/2016 The weight of repetition #2 (un)m~ (do 15/01) (Praha)
24/11/2016 Time After Time (do 08/01) (Praha)
24/11/2016 Veřejný dům MeetFactory (Praha)
21/11/2016 Ingeborg Bachmann: Malina (Praha)
20/11/2016 Třetí lež (Praha)
19/11/2016 NOC DIVADEL v meetfactory (Praha)
18/11/2016 Asaf Avidan (IL) (Praha)
12/11/2016 Tommy Cash (EE) (Praha)
09/11/2016 Autechre (UK) (Praha)
08/11/2016 65daysofstatic (UK) + Thought Forms (UK) (Praha)
07/11/2016 Bunkr (Praha)
07/11/2016 MIDI LIDI - křest desky + guests (Praha)
06/11/2016 Bunkr / premiéra (Praha)
04/11/2016 Crystal Fighters (UK) (Praha)
02/11/2016 Jessy Lanza (CAN) (Praha)
01/11/2016 KineDok v MeetFactory: Dominový efekt (Praha)
28/10/2016 Nespavost (Praha)
27/10/2016 Bohemian Like You: Mykki Blanco (US) (Praha)
25/10/2016 Milenec (Praha)
19/10/2016 Parquet Courts (US) (Praha)
17/10/2016 Třetí lež (Praha)
13/10/2016 Mount Kimbie (UK) (Praha)
11/10/2016 doba ledová (do 17/11) (Praha)
11/10/2016 VERNISSAGE / GUIDED TOURS / OPEN STUDIOS / D~ (Praha)
09/10/2016 Sudabeh Mohafez: Hoří (do 10/10) (Praha)
07/10/2016 Bohemian Like You: Operators (CAN) (Praha)
05/10/2016 KineDok v MeetFactory: Můj otec bankéř (Praha)
03/10/2016 Ingeborg Bachmann: Malina (Praha)
02/10/2016 Sudabeh Mohafez: Hoří (Praha)
30/09/2016 Autorské čtení: Sylva Fischerová (Praha)
29/09/2016 Bohemian Like You: Holy Fuck (CAN) (Praha)
28/09/2016 Tsunami blues (Praha)
26/09/2016 Milenec (Praha)
23/09/2016 Kinetic w/ Dekmantel Soundsystem (NL) (Praha)
20/09/2016 Nespavost (Praha)
09/09/2016 Kurátorská+Autorská prohlídka výstavy Smích~ (Praha)
08/09/2016 Klara Lewis (SE)+Hyperaktivist (V~ (do 09/09) (Praha)
08/09/2016 Monument pozorování (do 06/10) (Praha)
08/09/2016 Smích a zapomnění (do 13/11) (Praha)
08/09/2016 Veřejný dům meetfactory (Praha)
02/09/2016 Inertia w/ dné volk pharaoh (Praha)
28/08/2016 scénické čtění: Rehan Ansari: Nezatížení~ (Praha)
15/08/2016 Bůh by řekl: bože, vy jste divný~ (do 25/08) (Praha)
02/08/2016 Bůh by řekl: bože, vy jste divný~ (do 04/08) (Praha)
28/07/2016 Anežka Hošková & Anders Grønlien:~ (do 31/08) (Praha)
28/07/2016 Scénické čtení - Rehan Ansari: Nezatížení~ (Praha)
28/07/2016 VERNISSAGE/GUIDED TOUR/STAGE READING (Praha)
27/07/2016 Crash / David Cronenberg, 1996 (Praha)
28/06/2016 Open Session: Anna Konjetzky & dancers (Praha)
19/06/2016 Letní blešák ve fabrice (Praha)
17/06/2016 Todd Terje (NO) (Praha)
14/06/2016 Artist Talk: Claudia Joskowicz & Sara Reisma~ (Praha)
11/06/2016 Pražská muzejní noc 2016 v MeetFa~ (do 12/06) (Praha)
11/06/2016 ULTRA HIGH TURBA TURBO 3 (backgro~ (do 20/07) (Praha)
11/06/2016 Ztvárnění klidu (do 28/08) (Praha)
10/06/2016 Kinetic w/ Maeve (Mano Le Tough, Baikal) (Praha)
09/06/2016 Kamp! (PL) + Fiordmoss (CZ/NO) (Praha)
31/05/2016 Milenec (Praha)
30/05/2016 Porches (US) + Frankie Cosmos (US) (Praha)
23/05/2016 Ingeborg Bachmann: Malina (Praha)
18/05/2016 OPEN STUDIOS / GUIDED TOUR / + (Praha)
17/05/2016 Nespavost (Praha)
15/05/2016 Nespavost (Praha)
14/05/2016 Kate Boy (SE) (Praha)
12/05/2016 Třetí lež (Praha)
11/05/2016 Bohemian Like You: Prince Rama (US) (Praha)
09/05/2016 Tsunami blues (do 10/05) (Praha)
07/05/2016 Radio Wave Stimul Festival v MeetFactory (Praha)
05/05/2016 HOST | Elfriede Jelinek: Poutník (Praha)
02/05/2016 Za noci našeho bytí (Praha)
29/04/2016 Max Cooper (UK) + DJ Floex (CZ) (Praha)
28/04/2016 Komentovaná prohlídka výstav v MeetFactory~ (Praha)
26/04/2016 Nespavost (Praha)
24/04/2016 Třetí lež (Praha)
19/04/2016 Ingeborg Bachmann: Malina (Praha)
18/04/2016 Deaths (DE) + Mayen (CZ) + Still Parade (DE)~ (Praha)
17/04/2016 Tsunami blues (Praha)
14/04/2016 IVVVO (PTO) + We Will Fail (PL) + Kaitlyn Au~ (Praha)
14/04/2016 Tušení světla (do 31/05) (Praha)
14/04/2016 Veřejný dům MeetFactory (Praha)
12/04/2016 HOST | Elfriede Jelinek: Poutník (Praha)
11/04/2016 Milenec (Praha)
06/04/2016 Skepta (Praha)
04/04/2016 Za noci našeho bytí (Praha)
31/03/2016 Ingeborg Bachmann: Malina (Praha)
31/03/2016 Komentovaná prohlídka výstavy Fightlessness~ (Praha)
30/03/2016 Bohemian Like You: Ringo Deathstarr (US) (Praha)
30/03/2016 HOST | Elfriede Jelinek: Poutník (Praha)
23/03/2016 Milenec (Praha)
21/03/2016 Diskuze po představení Za noci našeho bytí~ (Praha)
21/03/2016 Za noci našeho bytí (Praha)
16/03/2016 Nespavost (Praha)
12/03/2016 SBCR (The Bloody Beetroots) (IT) (Praha)
04/03/2016 Kinetic w/Giegling (Praha)
26/02/2016 Host: Práce PŘEDSTAVENÍ UVÁDÍME V RÁMCI FEST~ (Praha)
24/02/2016 Třetí lež PŘEDSTAVENÍ UVÁDÍME V RÁMCI FESTIV~ (Praha)
23/02/2016 Host: Halka Třešňáková Stiftung - Für die Ma~ (Praha)
22/02/2016 Bohemian Like You: Youth Lagoon (US) + The M~ (Praha)
18/02/2016 Jan Poupě: Proudění (do 03/04) (Praha)
18/02/2016 Little Warsaw (HU): Fightlessness~ (do 03/04) (Praha)
18/02/2016 VERNISSAGE / OPEN STUDIOS / PERFORMANCE (Praha)
16/02/2016 Bohemian Like You: Le1f (US) (Praha)
10/02/2016 Tsunami blues (Praha)
07/02/2016 Ingeborg Bachmann: Malina (Praha)
06/02/2016 Alexander Hacke (DE) & Danielle de Picci~ (Praha)
03/02/2016 Nespavost (Praha)
01/02/2016 Nespavost (Praha)
26/01/2016 Bohemian Like You: Com Truise (US) (Praha)
25/01/2016 Milenec (Praha)
23/01/2016 Za noci našeho bytí (do 24/01) (Praha)
21/01/2016 Jiří Žák (CZ): Mateřské město (Praha)
21/01/2016 VERNISSAGE / GUIDED TOUR / SCREENING (Praha)
17/01/2016 Tsunami blues (do 18/01) (Praha)
13/01/2016 Třetí lež (Praha)
12/01/2016 Malina (Praha)
11/01/2016 Nespavost (Praha)
22/12/2015 Tsunami blues PREMIÉRA (Praha)
17/12/2015 HOST: Jan Bárta: PITCH (do 18/12) (Praha)
11/12/2015 Synapse: Lindstrøm (NO), André Bratten~ (Praha)
10/12/2015 Axel Gouala (FR): Niternější než~ (do 17/01) (Praha)
10/12/2015 Kdo hraje? (do 07/02) (Praha)
10/12/2015 Synapse: Demdike Stare (UK), Lišaj (CZ), Par~ (Praha)
10/12/2015 Veřejný dům (Praha)
09/12/2015 Za noci našeho bytí (Praha)
08/12/2015 Mondšajn DERNIÉRA (Praha)
07/12/2015 Ingeborg Bachmann: Malina (Praha)
06/12/2015 nespavost (Praha)
06/12/2015 Widowspeak (US) + Kalle (CZ) (Praha)
29/11/2015 nespavost (Praha)
26/11/2015 Balthazar (BE) + Sun Club (US) (Praha)
25/11/2015 nespavost (Praha)
23/11/2015 Milenec (Praha)
22/11/2015 HOST: Woman in a taxi crossing New York (Praha)
22/11/2015 Za noci našeho bytí (Praha)
19/11/2015 Galerie Kostka: Kánon (do 06/12) (Praha)
18/11/2015 HOST: Woman in a taxi crossing New York (Praha)
18/11/2015 VERNISSAGE / SCREENING (Praha)
17/11/2015 agota kristof: třetí lež (Praha)
16/11/2015 A Place To Bury Stranges (US) + Grooms (US) (Praha)
14/11/2015 Ariel Pink (US) + Jack Name (US) (Praha)
11/11/2015 Bohemian Like You: Lower Dens (US) (Praha)
08/11/2015 Rhye (US/CA) + Deaths (DE) (Praha)
03/11/2015 Two Gallants (US) (Praha)
01/11/2015 za noci našeho bytí (Praha)
29/10/2015 za noci našeho bytí - premiéra (Praha)
21/10/2015 15 000 let stejnosti (do 29/11) (Praha)
21/10/2015 Somnium (do 08/11) (Praha)
21/10/2015 VERNISSAGES / SCREENING / OPEN STUDIOS (Praha)
15/10/2015 Ryba řvoucí: Práce (Praha)
13/10/2015 mondšajn (Praha)
13/10/2015 Ryba řvoucí: Práce (Praha)
12/10/2015 Ingeborg Bachmann: Malina (Praha)
11/10/2015 Nespavost (Praha)
08/10/2015 Agota Kristof: třetí lež (Praha)
06/10/2015 Avraham Jehošua: Milenec (Praha)
29/09/2015 Malina (Praha)
24/09/2015 Formativní účinky (do 18/10) (Praha)
24/09/2015 Galerie Kostka: David Přilučík a~ (do 18/10) (Praha)
24/09/2015 VERNISSAGE / SCREENING / OPEN STUDIOS / PERF~ (Praha)
23/09/2015 Třetí lež (Praha)
21/09/2015 Nespavost (Praha)
03/09/2015 Objektonomie: Ekonomie objektu (do 11/10) (Praha)
03/09/2015 Veřejný dům MeetFactory (Praha)
06/08/2015 Dům osvobozený od svých pater (do 30/08) (Praha)
06/08/2015 VERNISSAGE / SCREENING / OPEN STUDIOS (Praha)
11/07/2015 O něco horší než Romeo: tragédie~ (do 15/08) (Praha)
09/07/2015 Starci u pramene (do 02/08) (Praha)
09/07/2015 VERNISSAGE/SCREENING/OPEN STUDIOS/PERFORMANC~ (Praha)
28/06/2015 Autoatlas Ukrajiny (Praha)
26/06/2015 Kinetic presents: Jimmy Edgar (US), Cuthead~ (Praha)
23/06/2015 SSION (US) + HOLY (CZ) (Praha)
20/06/2015 Autoatlas Ukrajiny (Praha)
18/06/2015 Autoatlas Ukrajiny (Praha)
18/06/2015 Kitchen Dialogues - Bed & Bre~ (do 28/06) (Praha)
12/06/2015 O něco horší než Romeo: tragédie z rozmaru~ (Praha)
11/06/2015 Jan Boháč (CZ): Hlášení Šeherezád~ (do 05/07) (Praha)
11/06/2015 Jan Haubelt (CZ): O něco horší ne~ (do 21/08) (Praha)
11/06/2015 O něco horší než Romeo: tragédie z rozmaru +~ (Praha)
08/06/2015 Bohemian Like You: Dan Deacon (US) (Praha)
02/06/2015 Nespavost (Praha)
30/05/2015 Nespavost (do 31/05) (Praha)
28/05/2015 Malina (eng subs) (Praha)
22/05/2015 Foxygen (US) + H. Hawkline (UK) (Praha)
21/05/2015 Woman in a taxi crossing New York (Praha)
20/05/2015 Milenec (eng.subs) (Praha)
19/05/2015 Bohemian Like You: Kelela (US) (Praha)
18/05/2015 Třetí lež (eng subs) (Praha)
14/05/2015 Nespavost - Premiera (Praha)
07/05/2015 Gábor Koós (HU): Dvacetiletý les~ (do 31/05) (Praha)
07/05/2015 Karolina Bregula (PL): Promítání filmů Stoup~ (Praha)
07/05/2015 Meet & Greet: Gábor Koós (HU) + Mira Gáb~ (Praha)
06/05/2015 Sleep Party People (DK) (Praha)
05/05/2015 Woman in a taxi crossing New York~ (do 06/05) (Praha)
29/04/2015 Třetí lež (eng subs) (Praha)
16/04/2015 Malina (eng subs) (Praha)
14/04/2015 Malina (eng subs) (Praha)
13/04/2015 Milenec (eng.subs) (Praha)
10/04/2015 Mondšajn (eng. subs) (Praha)
09/04/2015 CHIMÉRA (do 24/05) (Praha)
09/04/2015 H2O (do 16/08) (Praha)
09/04/2015 Zvuk z pouště (do 03/05) (Praha)
07/04/2015 Elfriede Jelinek: Stíny (Eurydike říká) (Praha)
31/03/2015 Milenec (Praha)
25/03/2015 Ingeborg Bachmann: Malina (Praha)
19/03/2015 Mondšajn (Praha)
17/03/2015 Ingeborg Bachmann: Malina (Praha)
12/03/2015 Open studios//performance/presentation/after~ (Praha)
10/03/2015 Třetí lež (Praha)
01/03/2015 Rainald Goetz: Pevnost (Praha)
25/02/2015 Konsekvence bizarnosti II - Ivana Kanhäusero~ (Praha)
24/02/2015 Mondšajn (Praha)
23/02/2015 Milenec (Praha)
17/02/2015 Fink (UK) (Praha)
16/02/2015 Elfriede Jelinek: Stíny (Eurydike říká) (Praha)
10/02/2015 Třetí lež (Praha)
08/02/2015 Za noci našeho bytí (Praha)
05/02/2015 Tereza Fišerová (CZ) + Evžen Šime~ (do 13/03) (Praha)
05/02/2015 Umělecký večer v MeetFactory // VERNISÁŽ / D~ (Praha)
28/01/2015 TRST (Praha)
24/01/2015 Třetí lež (Praha)
23/01/2015 Bohemian Like You: The Raveonettes (DK) (Praha)
22/01/2015 Zrní (CZ) & Korben Dallas (SK) (Praha)
21/01/2015 Elfriede Jelinek: Stíny (Eurydike říká) (Praha)
18/01/2015 Chladnější vrstvy vzduchu DERNIÉRA (Praha)
18/01/2015 Tsunami blues (Praha)
17/01/2015 Tsunami blues (Praha)
13/01/2015 Třetí lež (Praha)
12/01/2015 Malina (do 14/01) (Praha)
20/12/2014 Malina PREMIÉRA (Praha)
19/12/2014 GusGus (ISL) (Praha)
14/12/2014 Mondšajn (Praha)
10/12/2014 Třetí lež (Praha)
08/12/2014 Konsekvence bizarnosti II: Lucia Udvardyová~ (Praha)
06/12/2014 Milenec (Praha)
06/12/2014 Trainspotting: Untitled Session w/ Elektrabe~ (Praha)
04/12/2014 25 let Respektu: Dorian Concept (AT) + Tvrdý~ (Praha)
03/12/2014 Galerie Kostka: Thomas Bischoff (~ (do 30/01) (Praha)
03/12/2014 Mezi zdmi (do 08/02) (Praha)
03/12/2014 Veřejný dům / Public House (Praha)
24/11/2014 Milenec (Praha)
21/11/2014 Bohemian Like You: tUnE-yArDs (US) (Praha)
20/11/2014 Bohemian Like You: Zebra Katz (US) (Praha)
18/11/2014 Glass Animals (UK) (Praha)
15/11/2014 Noc divadel TŘETÍ LEŽ - POCTA PŘEKLADATELŮM~ (Praha)
14/11/2014 Radio Wave Stimul festival: Simian Mobile Di~ (Praha)
11/11/2014 Mondšajn (Praha)
07/11/2014 RITUAL presents JUJU & JORDASH (NL) (Praha)
06/11/2014 Šárka Koudelová (CZ), Štefan Papč~ (do 28/11) (Praha)
06/11/2014 Třetí lež (Praha)
04/11/2014 Son Lux (US) + Cloud Boat (UK) (Praha)
28/10/2014 Elfriede Jelinek: Stíny (Eurydike říká) (Praha)
27/10/2014 Crocodiles (US) (Praha)
21/10/2014 Fource uvádí: The 1975 (UK) (Praha)
19/10/2014 Třetí lež --- PREMIÉRA (do 20/10) (Praha)
16/10/2014 Bohemian Like You: Caribou (CAN) + Jessy Lan~ (Praha)
10/10/2014 DNÉ x DEATHS x NEVOLIN x PHARAOH (Praha)
09/10/2014 Matouš Lipus, Aleš Novák: O pravo~ (do 31/10) (Praha)
09/10/2014 OPEN STUDIOS of Artists - in - Residence (Praha)
06/10/2014 SOHN (UK) (Praha)
04/10/2014 FM Belfast (ISL) (Praha)
02/10/2014 CENA VĚRY JIROUSOVÉ: diskuze a slavnostní vy~ (Praha)
26/09/2014 Milenec (Praha)
25/09/2014 Mondšajn (Praha)
11/09/2014 Kathrin Köster (DE): ex plica in sepia mania~ (Praha)
11/09/2014 Plato's Third Eye (do 26/10) (Praha)
21/08/2014 autoatlas ukrajiny (Praha)
14/08/2014 autoatlas ukrajiny (Praha)
07/08/2014 GALERIE KOSTKA: Tamiko Kawata (JP~ (do 31/08) (Praha)
07/08/2014 MF SOUNDS (do 01/10) (Praha)
07/08/2014 Residents & Wanderers (Praha)
03/08/2014 Bohemian Like You: Neutral Milk Hotel (US) (Praha)
31/07/2014 Autoatlas ukrajiny (Praha)
31/07/2014 Dernisáž výstavy Stojící, ležící (Praha)
24/07/2014 autoatlas ukrajiny (Praha)
24/07/2014 Výlet do Českých Budějovic s Rudolfem Samohe~ (Praha)
21/07/2014 autoatlas ukrajiny (Praha)
03/07/2014 autoatlas ukrajiny - premiéra (do 05/07) (Praha)
03/07/2014 GALERIE KOSTKA: Václav Litvan (CZ~ (do 31/07) (Praha)
01/07/2014 Is Tropical (UK) (Praha)
30/06/2014 Autoatlas Ukrajiny - Premiéra (Praha)
27/06/2014 Trainspotting: DNÉ x DEATHS x RESTAGE x FM (Praha)
24/06/2014 Bohemian Like You: Slow Magic (US) + Low Roa~ (Praha)
23/06/2014 Elfriede Jelinek: Stíny (Euridike říká) (Praha)
21/06/2014 United Islands uvádí: DJ Shadow (US) (Praha)
20/06/2014 United Islands uvádí: Trains of Thoughts (AU~ (Praha)
19/06/2014 rainald goetz: pevnost (1+1) (Praha)
17/06/2014 Rainald Goetz: Pevnost (do 19/06) (Praha)
14/06/2014 Pražská muzejní noc (Praha)
10/06/2014 Chladnější vrstvy vzduchu (do 11/06) (Praha)
09/06/2014 Bohemian Like You: Suuns (US) (Praha)
05/06/2014 CESTA (do 24/08) (Praha)
05/06/2014 Matyáš Chochola (CZ): Čauky mňauk~ (do 29/06) (Praha)
03/06/2014 Milenec (do 08/06) (Praha)
29/05/2014 Wye Oak (US) + Bachelorette (NZ) (Praha)
26/05/2014 Protože jsem to ještě nikdy nikde nedělal, u~ (Praha)
25/05/2014 Milenec (Praha)
23/05/2014 K.Y.E.O: Ben Frost (ISL) presents A U R O R~ (Praha)
21/05/2014 Art AKADEMIE s Darinou Alster - Fashion desi~ (Praha)
21/05/2014 Bohemian Like You: Black Lips (US) + Johnny~ (Praha)
20/05/2014 PLANETART presents DUTCHF*CK (do 24/05) (Praha)
19/05/2014 Chladnější vrstvy vzduchu (do 20/05) (Praha)
19/05/2014 Večery pod letlampou: Jít si za svým snem mů~ (Praha)
17/05/2014 Rainald Goetz: Pevnost (Praha)
16/05/2014 BIGBOSS presents: DJ Doemixxx a Rack Rokas (Praha)
14/05/2014 Rainald Goetz: Pevnost (Praha)
13/05/2014 MeetAcademy of Storytelling (Praha)
07/05/2014 ART AKADEMIE s Darinou Alster - Textostrace (Praha)
07/05/2014 GALERIE KOSTKA: Tom Kotik (US): (~ (do 30/05) (Praha)
07/05/2014 Galerie Zeď: Ivan Izquierdo (ES)~ (do 30/06) (Praha)
06/05/2014 Protože jsem to nikdy nikde nedělal, už asi~ (Praha)
01/05/2014 Milenec - premiéra (do 03/05) (Praha)
23/04/2014 ART AKADEMIE s Darinou Alster - Performance~ (Praha)
22/04/2014 Protože jsem to nikdy nikde nedělal, už asi~ (Praha)
20/04/2014 Dillon (Praha)
07/04/2014 Mondšajn (Praha)
05/04/2014 Veřejný dům: Doba úpadku (Praha)
04/04/2014 Elfriede Jelinek: Stíny (Praha)
03/04/2014 Mondšajn (Praha)
16/03/2014 Český papež - komentovaná prohlídka (Praha)
06/03/2014 Xavier Poultney (GB): Pomíjivé ob~ (do 30/03) (Praha)
04/03/2014 Kruhové zříceniny (do 18/05) (Praha)
04/03/2014 Vojtěch Maša (CZ): Nobelova cena~ (do 27/03) (Praha)
05/02/2014 Český papež (do 16/03) (Praha)
05/02/2014 Galerie Kostka: Nikola Čulík – Vý~ (do 21/02) (Praha)
22/01/2014 Chladnější vrstvy vzduchu (Praha)
20/12/2013 Rainald Goetz: Pevnost PREMIÉRA (Praha)
19/12/2013 Adrien Giros (FR): Strážci (Praha)
19/12/2013 AFTER THE FUTURE: večer performance (Praha)
19/12/2013 Anabela Žigová (SK): Filmy (Praha)
11/12/2013 Protože jsem to ještě nikdy nikde nedělal, u~ (Praha)
29/11/2013 Adriaan Mellegers (NL), Emmeline~ (do 12/01) (Praha)
29/11/2013 After the Future (do 12/01) (Praha)
29/11/2013 Matteo Rovesciato (IT/DE): Sjednoceni v nepo~ (Praha)
26/11/2013 BOHEMIAN LIKE YOU: STARFUCKER (US) + KAZETY~ (Praha)
24/11/2013 Mondšajn (Praha)
20/11/2013 RADIO WAVE STIMUL FESTIVAL: THESE NEW PURITA~ (Praha)
16/11/2013 Noc divadel / Theatre Night (Praha)
14/11/2013 CRYSTAL FIGHTERS (UK/ES) (Praha)
13/11/2013 NIKDY NEVÍŠ, ČÍM TĚ ŽIVOT NAKONEC PŘEKVAPÍ~ (Praha)
12/11/2013 WAX TAILOR & THE DUSTY RAINBOW EXPERIENC~ (Praha)
10/11/2013 Gold Panda (UK) + 1 Bit Wonder (CZ) (Praha)
09/11/2013 Veřejný dům: Noční šichta (Praha)
07/11/2013 Kateřina Zochová (CZ), Tomáš Hrůz~ (do 24/11) (Praha)
02/11/2013 KomiksFEST: Sigbjorn Lilleeng (NO~ (do 16/11) (Praha)
12/10/2013 KYEO: Russian Circles (US) + Chelsea Wolfe (~ (Praha)
08/10/2013 Protože jsem to nikdy nikde neděl~ (do 09/10) (Praha)
07/10/2013 Tereza Sochorová (CZ), Filip Cene~ (do 03/11) (Praha)
04/10/2013 Bohemian Like You: múm (ISL) + Sin Fang (ISL~ (Praha)
01/10/2013 Bohemian Like You: Au Revoir Simone (US) + L~ (Praha)
30/09/2013 Protože jsem to nikdy nikde nedělal**, už as~ (Praha)
29/09/2013 Bohemian Like You: Fuck Buttons (UK) (Praha)
24/09/2013 Kamp! (PL) + Deaths (CZ) (Praha)
22/09/2013 Aleš Čermák: Občan a věc (rovný rovného nemá~ (Praha)
22/09/2013 Slovo dalo slovo - komentovaná prohlídka výs~ (Praha)
17/09/2013 Antje Rávic Strubel: Chladnější v~ (do 18/09) (Praha)
14/09/2013 Pražská muzejní noc v MeetFactory (Praha)
12/09/2013 Antonín Jirát (CZ), Martin Llavan~ (do 29/09) (Praha)
12/09/2013 Robert Šalanda: Evergreen (do 15/03) (Praha)
12/09/2013 Slovo dalo slovo (do 27/10) (Praha)
12/09/2013 Slovo dalo slovo / Word for Word (do 27/09) (Praha)
11/09/2013 Letní kino / Backyard Cinema: Art Pop Podzim~ (Praha)
06/09/2013 Prkýnka na maso jsme uřízli & Fotr 2013~ (Praha)
04/09/2013 Letní kino / Backyard Cinema: Art Pop Sci-fi~ (Praha)
31/07/2013 Letní kino / Backyard cinema: ARTPOP fauna a~ (Praha)
23/07/2013 VEČÍREK FAVU: ATELIÉR TĚLOVÉHO DESIGNU, ATEL~ (Praha)
22/07/2013 Porno Para Ricardo (CUB) (Praha)
02/07/2013 FUDFACTORY (Praha)
27/06/2013 Rasmus Sondergaard Johannsen (DK)~ (do 14/07) (Praha)
16/06/2013 DIVADLO POLITICKÝ KABARET ANEB SEBER SI TO H~ (Praha)
13/06/2013 JAVELIN (US) (Praha)
07/06/2013 EMIKA (DE/UK) (Praha)
05/06/2013 FEIKO BECKERS (NL): POMALÝ A POST~ (do 28/06) (Praha)
05/06/2013 Jared Strange: Fault / Line (do 07/06) (Praha)
05/06/2013 ZBYTEČNÝ ÚKLID (do 25/08) (Praha)
01/06/2013 LÁTKOVÁ VÝMĚNA (Praha)
31/05/2013 Mykki Blanco (US) (Praha)
29/05/2013 Art Akademie s Janou Babincovou (Praha)
29/05/2013 Bohemian Like You & A.M. 180: Light Asyl~ (Praha)
26/05/2013 Večery pod Letlampou speciál: V kůži začínaj~ (Praha)
24/05/2013 Dernisáž 16 - 20 000 Hz (Praha)
24/05/2013 Vyhlášení laureátů Ceny Věry Jirousové~ (Praha)
16/05/2013 Studená fronta v MeetFactory / dn~ (do 22/05) (Praha)
15/05/2013 Art Akademie s Janou Babincovou (Praha)
06/05/2013 Otevřené ateliéry (Praha)
06/05/2013 TRACY FEATHERSTONE (US): PŘIDANÁ~ (do 31/05) (Praha)
20/04/2013 Veřejný dům: Tři orlí pera (Praha)
11/04/2013 16 - 20 000 Hz (do 24/05) (Praha)
11/04/2013 Martin Hrubý, Petr Krátký (CZ): D~ (do 28/04) (Praha)
20/03/2013 Otevřené ateliéry (Praha)
20/03/2013 ROMANA DRDOVÁ (CZ): BLUE, WHITE (do 07/04) (Praha)
28/02/2013 Bohemian like you: The Sea and Cake (US) + M~ (Praha)
28/02/2013 VÁCLAV MAGID (CZ): Z TAJNÝCH SLOŽ~ (do 17/03) (Praha)
07/02/2013 MARKÉTA MAGIDOVÁ (roz. KUBAČÁKOVÁ~ (do 24/02) (Praha)
07/02/2013 Pussy Riot a ruská tradice umělec~ (do 31/03) (Praha)
28/01/2013 Marta Stosio - Wczoraj Jutro (Praha)
20/01/2013 Marta Stosio - Wczoraj Jutro (Praha)
20/01/2013 UFO - dernisáž (Praha)
15/01/2013 Volné směry - Akademie (Praha)
12/01/2013 7. narozeniny rádia Wave (Praha)
18/12/2012 EMMANUEL RODRIGUES (F): IN TRANSI~ (do 13/01) (Praha)
18/12/2012 Otevřené ateliéry (Praha)
18/12/2012 Prezentace umělců / Artist presentation (Praha)
12/12/2012 DESIGN & ART AKADEMIE (Praha)
06/12/2012 Otevřené ateliéry (Praha)
06/12/2012 UFO / GALERIE MEETFACTORY (do 20/01) (Praha)
29/11/2012 MARC PHILIP VAN KEMPEN (NL) ALEXE~ (do 14/12) (Praha)
29/11/2012 Otevřené ateliéry (Praha)
28/11/2012 3D PRINTING WORKSHOP WITH EMMANUEL RODRIGUES~ (Praha)
27/09/2012 MARCEL MIETH (DE): KDYBYCH TO JEN~ (do 14/10) (Praha)
27/09/2012 OTEVŘENÉ ATELIÉRY (Praha)
11/09/2012 RADOVAN ČEREVKA (SK): CAVE (do 23/09) (Praha)
11/09/2012 TAMADŮV RÁDCE - ANEB DŮMYSLNÝ PRŮ~ (do 21/10) (Praha)
31/08/2012 BOHEMIAN LIKE YOU: KURT VILE & THE VIOLA~ (Praha)
22/08/2012 MLADÝ MASO: VŠUP + OTEVŘENÉ ATELIÉRY + POP U~ (Praha)
15/08/2012 MLADÝ MASO: MIM SESSION HAMU + OTEVŘENÉ ATEL~ (Praha)
08/08/2012 MLADÝ MASO/FRESH MEAT: ARCHIP + GUIDED TOUR~ (Praha)
01/08/2012 MLADÝ MASO: FAMU CAS (CENTRUM AUDIOVIZUÁLNÍC~ (Praha)
28/06/2012 Pola Sieverding: Cross Metropolis~ (do 22/07) (Praha)
27/06/2012 GONJASUFI (Warp Records/US) (Praha)
09/06/2012 Pražská Muzejní noc v MeetFactory (Praha)
07/06/2012 OPAK JE PRAVDOU (do 26/08) (Praha)
20/04/2012 THE STRANGLERS (UK) (Praha)
12/04/2012 Komentovaná prohlídka (Praha)
12/04/2012 Otevřené ateliéry (Praha)
28/03/2012 WE HAVE BAND (UK) (Praha)
21/03/2012 BOHEMIAN LIKE YOU: PRINZHORN DANCE SCHOOL (~ (Praha)
27/02/2012 SILNÍ (Praha)
24/02/2012 EMIKA (NINJA TUNE, UK), STROON (SK) (Praha)
23/02/2012 ELFRIEDE JELINEK - ON NENÍ JAKO ON (Praha)
17/02/2012 EDUCATION PARTIES 04: KUEDO (UK), SLUGABED (~ (Praha)
08/02/2012 Buzní kříž (Praha)
31/01/2012 ELFRIEDE JELINEK - ON NENÍ JAKO ON (Praha)
27/01/2012 STUDIO FACTORY - JIŘÍ BURIAN (Praha)
23/01/2012 SKUGGA BALDUR (do 25/01) (Praha)
19/01/2012 GALERIE MEETFACTORY / KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA~ (Praha)
14/01/2012 6. NAROZENINY RADIA WAVE: HUDSON MOHAWKE, M~ (Praha)
20/12/2011 STUDIO FACTORY - Mark Ther (Praha)
15/12/2011 Kubánský večer / Vládnout jen sám nad sebou~ (Praha)
14/12/2011 PÉRÁK: NA JMÉNĚ NEZÁLEŽÍ, ROZHODUJÍ ČINY!~ (Praha)
06/12/2011 WAX TAILOR (FR) LIVE BAND (Praha)
01/12/2011 Antoinette Nausika / Otevřený ateliér (Praha)
25/11/2011 BOHEMIAN LIKE YOU: NEON INDIAN (US), WE LOVE~ (Praha)
22/11/2011 BENJAMENTA / derniéra (Praha)
21/11/2011 STUDIO FACTORY / ROMAN BRYCHTA – STUDIO PROJ~ (Praha)
18/11/2011 Education 03: Jamie Woon (UK) (Praha)
17/11/2011 FINK (UK, NINJA TUNE) (Praha)
10/11/2011 GALERIE KOSTKA / KRUH VE ČTVERCI~ (do 27/11) (Praha)
10/11/2011 GALERIE MEETFACTORY / INSCENAČNÍ~ (do 22/01) (Praha)
10/11/2011 TÄYSIKUU (Praha)
18/10/2011 MIDI LIDI - KŘEST DESKY OPERACE "KINDIG~ (Praha)
17/10/2011 PÉRÁK. NA JMÉNĚ NEZÁLEŽÍ. ROZHODUJÍ ČINY.~ (Praha)
13/10/2011 FAGANI… / FESTIVAL ANIMOVANÉHO GRAFFITI~ (Praha)
13/10/2011 EUGENIO PERCOSSI / LOVE (do 30/10) (Praha)
06/10/2011 GALERIE KOSTKA / KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA (Praha)
04/10/2011 AIRSHIP (UK), EASTERN CONFERENCE CHAMPIONS (~ (Praha)
22/09/2011 MANUÁLY V KOSTCE (do 08/10) (Praha)
19/09/2011 MARTIN RYŠAVÝ A BOUCHACÍ ŠROUBY (Praha)
14/09/2011 WERNER HERZOG (Praha)
13/09/2011 HELMUT KAJZAR – KADEWE (Praha)
10/09/2011 AUSTRA (CAN) (Praha)
08/09/2011 1 + (1+1) +1 (do 19/09) (Praha)
08/09/2011 HEALTH (US) (Praha)
06/09/2011 MEGGYALÁZÁS / ZHANOBENÍ (Praha)
25/08/2011 KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA VÝSTAVY AFTERIMAGE~ (Praha)
25/08/2011 PREZENTACE STUDENTŮ ŠKOLY UJEP ÚSTÍ NAD LABE~ (Praha)
18/08/2011 PREZENTACE STUDENTŮ AVU PRAHA (Praha)
18/08/2011 PUNKARTOVÁ DÍLNA (Praha)
12/08/2011 CAKEBREAK BLEŠÁK / Naposled (Praha)
11/08/2011 CLAUDIA OLENDROWICZ / THE GUEST P~ (do 28/08) (Praha)
11/08/2011 MEETFACTORY / AFTERIMAGE (do 04/09) (Praha)
11/08/2011 PREZENTACE STUDENTŮ UNIVERSITY OF FINE ARTS~ (Praha)
11/08/2011 PUNKARTOVÁ DÍLNA (Praha)
04/08/2011 PREZENTACE STUDENTŮ FU OSTRAVA (Praha)
04/08/2011 PUNKARTOVÁ DÍLNA (Praha)
28/07/2011 KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA VÝSTAVY JANA PFEIFFERA~ (Praha)
28/07/2011 PREZENTACE STUDENTŮ DAMU (Praha)
21/07/2011 Jan Pfeiffer / Za zády se roprost~ (do 07/08) (Praha)
21/07/2011 KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA VÝSTAVY NÁVŠTĚVNÍCI~ (Praha)
21/07/2011 PREZENTACE STUDENTŮ VUT FAVU BRNO (Praha)
17/07/2011 ŠAVLE A TAK PŘESNĚ O RÁJI ...TO NENÍ (Praha)
14/07/2011 MeetFamu in summer PARTY (Praha)
14/07/2011 PUNKARTOVÁ DÍLNA (Praha)
07/07/2011 PREZENTACE STUDENTŮ VŠUP PRAHA (Praha)
07/07/2011 KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA VÝSTAVY ARCHITEKTOVO B~ (Praha)
07/07/2011 ZEĎ / Pavla Malinová, Tomáš Rouba~ (do 05/08) (Praha)
30/06/2011 ISABELA GROSSEOVÁ, FILIP SMETANA~ (do 17/07) (Praha)
30/06/2011 MEETFACTORY / NÁVŠTĚVNÍCI (do 07/08) (Praha)
29/06/2011 ŽIVOT JE ZÁZRAK (Praha)
27/06/2011 Šavle / Puke (Praha)
25/06/2011 MUFFIN, MUFFIN! WITH WARRIOR ONE (Praha)
23/06/2011 Komentovaná prohlídka výstavy s Lenkou Vítko~ (Praha)
23/06/2011 PREZENTACE VYSOKÝCH ŠKOL - UUD PLZEŇ (Praha)
22/06/2011 MĚSTO BOHŮ (Praha)
19/06/2011 SY (Praha)
16/06/2011 INDUSTRIÁLNÍ CYKLOSTEZKA (Praha)
15/06/2011 LILJA (Praha)
11/06/2011 TRAINSPOTTING: CITY SURFER (Praha)
09/06/2011 LENKA VÍTKOVÁ / "AŤ JE TO CO~ (do 26/06) (Praha)
09/06/2011 SILNÍ (Praha)
08/06/2011 ČTYŘI MINUTY (Praha)
28/05/2011 TRAINSPOTTING: RADQOHSKI (Praha)
27/05/2011 MUFFIN, MUFFIN! &BRENMAR (US) (Praha)
27/05/2011 PLESO (do 24/06) (Praha)
25/05/2011 CESTA KOLEM SVĚTA ZA 80 DNÍ (1956) (Praha)
24/05/2011 CRYSTAL FIGHTERS (UK/ES) (Praha)
22/05/2011 ANIMAL COLLECTIVE (US) (Praha)
21/05/2011 EDUCATION 01: MOUNT KIMBIE (UK) (Praha)
18/05/2011 DR. JEKYLL A PAN HYDE (1941) (Praha)
16/05/2011 KADEWE (Praha)
15/05/2011 CAKEBREAK BLEŠÍ TRH (Praha)
12/05/2011 DANIELLE DE PICCIOTTO AND ALEXAND~ (do 05/06) (Praha)
11/05/2011 ČARODĚJ ZE ZEMĚ OZ (1939) (Praha)
07/05/2011 TRAINSPOTTING: F-16 BAR BIRTHDAY (Praha)
05/05/2011 PŘEDNÁŠKA / O ČERNÉ LOUCE V OSTRAVĚ (Praha)
04/05/2011 KURZ NEGATIVNÍHO MYŠLENÍ / KUNSTEN A TENKE N~ (Praha)
03/05/2011 Vystavovatel a jeho diváci (do 12/06) (Brno)
29/04/2011 MUFFIN, MUFFIN! & MELÉ (UK) (Praha)
28/04/2011 ELE-MENTÁLNÍ GESTA (do 22/05) (Praha)
28/04/2011 KOSTKA / Jan Haubelt / Rozpaky pů~ (do 08/05) (Praha)
27/04/2011 DOBRÉ SRDCE / THE GOOD HEART (Praha)
17/04/2011 O HOLČIČCE (DERNIÉRA) (Praha)
14/04/2011 SVĚTLA V SOUMRAKU / LAITAKAUPUNGIN VALOT (Praha)
08/04/2011 TRAINSPOTTING: THE FAKES (Praha)
07/04/2011 Kostka / Jana Vojnárová, Martin H~ (do 24/04) (Praha)
06/04/2011 DOMŮ NA VÁNOCE / HJEM TIL JUL (Praha)
03/04/2011 TIM CROUCH - ENGLAND (Praha)
01/04/2011 EINSTÜRZENDE NEUBAUTEN - OSLAVA 31. NAROZENI~ (Praha)
01/04/2011 FANNI FUTTERKNECHT - PERFORMANCE (Praha)
30/03/2011 NESVATBOV (Praha)
28/03/2011 SILNÍ (Praha)
24/03/2011 Kal Spelletich, Richard Loskot /~ (do 15/04) (Praha)
24/03/2011 MICHAL PĚCHOUČEK - MUŽI MALUJÍ (DERNIÉRA)~ (Praha)
23/03/2011 MUFFIN, MUFFIN! & BAD MOJO (Praha)
23/03/2011 POUSTEVNA, DAS IST PARADIES (Praha)
13/03/2011 Šavle / Puke (Praha)
09/03/2011 KAMENOLOM BOŽÍ (Praha)
04/03/2011 TRAINSPOTTING: POXXOXO (Praha)
28/02/2011 SILNÍ (PREMIÉRA) (Praha)
25/02/2011 TRAINSPOTTING: CITY SURFER (Praha)
24/02/2011 DIANA WINKLEROVÁ / 50°3'10.2"~ (do 13/03) (Praha)
23/02/2011 MIKROLOOPS – FEAR AND TREMBLING (Praha)
17/02/2011 RESIDENCY START-UP NIGHT – DJ ALEXANDER HACK~ (Praha)
16/02/2011 KRAŤASY V MEETFACTORY (Praha)
11/02/2011 NEW YOUNG PONY CLUB (UK) (Praha)
11/02/2011 TRAINSPOTTING: TOYZ (Praha)
09/02/2011 Dva pohledy na politiku v dokumentech Lindy~ (Praha)
04/02/2011 ZOMBIE ZOMBIE (Praha)
03/02/2011 Geir M.Brungot: „FRAGILE MEMORIES~ (do 20/02) (Praha)
03/02/2011 Saulgrub (do 02/03) (Praha)
03/02/2011 TYGR A KRÁLÍK & DOUBLE HAPPINNESS (Praha)
01/02/2011 SLEIGH BELLS (Praha)
29/01/2011 Tim Crouch - England / DERNIÉRA (Praha)
28/01/2011 Muffin, Muffin! (Praha)
27/01/2011 Dea Loher: Země beze slov (Praha)
25/01/2011 SKUGGA BALDUR (Praha)
23/01/2011 Benjamenta (Praha)
21/01/2011 Juliana Höschlová - Políčko (Praha)
18/01/2011 Tim Crouch - England (Praha)
15/01/2011 5. Narozeniny radia Wave (Praha)
13/01/2011 Dalibor Bača / Veřejný podstavec~ (do 30/01) (Praha)
14/12/2010 Adéla Babanová: UŽ ŠEDESÁT LET JE~ (do 09/01) (Praha)
30/11/2010 Yael Ben-Horin:OUTSID(H)ER (do 11/12) (Praha)
28/10/2010 Kit Reisch - Take Me With You (do 13/11) (Praha)
28/10/2010 vernisáž: Kit Reisch (Praha)
23/10/2010 No Age, Abe Vigoda, The Pharmacy (Praha)
19/10/2010 Dea Loher: Země beze slov (Praha)
16/10/2010 Jimmy Edgar (Praha)
14/10/2010 Goodfest (do 15/10) (Praha)
29/09/2010 Architekt odpadu (Praha)
27/09/2010 Rezidenti III (Praha)
25/09/2010 Trainspotting: FH vs MUTUJU (magič house) (Praha)
24/09/2010 Le Pneumatiq (Praha)
23/09/2010 Trainspotting: METAL BEAT - Vlad (CZ), Elekt~ (Praha)
19/09/2010 Tim Crouch: England - zrušeno (Praha)
18/09/2010 Trainspotting: TOYZ feat HUGO TOXXX & SM~ (Praha)
17/09/2010 Marcus Selg: Filmová projekce (Praha)
17/09/2010 Marián Grolmus: Zvláštní místa (Praha)
17/09/2010 Trainspotting: dMIT.RY (Praha)
09/09/2010 Indie Night (Praha)
08/09/2010 Skici Franka Gehryho (Praha)
04/09/2010 Trainspotting: Kundolab Live (Praha)
02/09/2010 Michal Pěchouček: Muži malují (Praha)
01/09/2010 Můj architekt Louis Kahn (Praha)
27/08/2010 Summer Trainspotting (Praha)
26/08/2010 Summer Trainspotting (Praha)
25/08/2010 Doprovodný program - výstava fotografií z do~ (Praha)
25/08/2010 Filmový klub MeetFactory (Praha)
25/08/2010 "if" [training in materials and to~ (Praha)
24/08/2010 Performance Cristiny Maldonado (Praha)
20/08/2010 Summer Trainspotting (Praha)
18/08/2010 Filmový klub MeetFactory (Praha)
13/08/2010 Summer Trainspotting (Praha)
12/08/2010 Summer Trainspotting (Praha)
10/08/2010 Performance Cristiny Maldonado (do 11/08) (Praha)
06/08/2010 Summer Trainspotting (Praha)
05/08/2010 Summer Trainspotting (Praha)
04/08/2010 Filmový klub MeetFactory (Praha)
04/08/2010 Summer Trainspotting (Praha)
04/08/2010 Zakázané uvolnění (do 21/08) (Praha)
31/07/2010 Summer Trainspotting (Praha)
30/07/2010 Summer Trainspotting (Praha)
29/07/2010 Summer Trainspotting (Praha)
28/07/2010 Filmový klub MeetFactory (Praha)
23/07/2010 Summer Trainspotting (Praha)
22/07/2010 Summer Trainspotting (Praha)
21/07/2010 Filmový klub MeetFactory (Praha)
14/07/2010 DJs a Ballamy Moon (Praha)
14/07/2010 Filmový klub MeetFactory (Praha)
14/07/2010 Letní kulinářské speciality (Praha)
14/07/2010 Maketa (do 31/07) (Praha)
14/07/2010 Vedro (do 17/09) (Praha)
05/05/2010 Kempink (do 30/05) (Praha)
03/05/2010 Fuck Buttons (Praha)
24/04/2010 Sperm Festival 2010 (do 25/04) (Praha)
20/04/2010 Being There (Praha)
06/04/2010 Drumtrek (Praha)
02/04/2010 výstava rezidentů, Matěje Al-Alih~ (do 14/04) (Praha)
22/01/2010 Ateliér performance / Antena (Praha)
22/01/2010 Rovnostranný trojúhelník / Equil~ (do 21/02) (Praha)
10/01/2010 Helmut Kajzar: KaDeWe (Praha)
13/11/2009 Markus Selg - Visions of Macbeth (do 13/12) (Praha)
05/11/2009 Handa Gote – Pan Roman (Praha)
04/11/2009 Jan Hus – mše za tři mrtvé muže (Praha)
28/10/2009 Film klub MeetFactory / Sedm jam a jedna mrt~ (Praha)
21/10/2009 Film klub MeetFactory / Žaloudek (Praha)
18/10/2009 Křeslo pro hosta / Judith Haman a Heiner Met~ (Praha)
08/10/2009 Karin van Pinxteren “The Caretaker” - PAKT o~ (Praha)
22/09/2009 Antena (Praha)
16/09/2009 Film klub MeetFactory / České letní filmové~ (Praha)
15/09/2009 Visaczki, Waffel, Sevcuk, Antena (Praha)
11/09/2009 ARLT (Praha)
02/09/2009 Film klub MeetFactory / České letní filmové~ (Praha)
26/08/2009 Film klub MeetFactory / České letní filmové~ (Praha)
19/08/2009 Film klub MeetFactory / České letní filmové~ (Praha)
12/08/2009 Film klub MeetFactory / České letní filmové~ (Praha)
05/08/2009 Film klub MeetFactory / České letní filmové~ (Praha)
29/07/2009 Film klub MeetFactory / České letní filmové~ (Praha)
22/07/2009 Film klub MeetFactory / České letní filmové~ (Praha)
22/06/2009 Křeslo pro hosta – Vladimír Skrepl (Praha)
06/05/2009 Cinematic projection (Praha)
01/05/2009 ALEXANDRE ESTRELA and NATXO CHECA (Praha)
08/04/2009 Filmy Franczisky a Stefana Themersonových (Praha)
23/03/2009 This is it. (Praha)
21/03/2009 Mloké Mléko (Praha)
25/02/2009 Film klub MeetFactory / Proč potřebujeme dem~ (Praha)
19/02/2009 Křeslo pro hosta - Milena Dopitová (Praha)
15/02/2009 Malyš (Praha)
11/02/2009 Film klub / Proč potřebujeme demokracii? - A~ (Praha)
04/02/2009 Proč potřebujeme demokracii? (Praha)
28/01/2009 Vetřelci a Volavky (Praha)
14/01/2009 Film klub – Večer Zbigniewa Libery (Praha)
17/12/2008 Film klub - Večer Olma Omerzu / Agon Orchest~ (Praha)
12/12/2008 Pavel Sterec - Den před večerem~ (do 18/01) (Praha)
10/12/2008 Film klub - Večer M. Bambuška (Praha)
09/12/2008 Dea Loher: Země beze slov (Praha)
27/11/2008 Enrique Ježik - What Comes From Outside Is R~ (Praha)
22/11/2008 Ivan Vyrypajev / Antonie Velikánová: Genesis~ (Praha)
20/11/2008 Katharina Schmitt - Platz der Republik / Nám~ (Praha)
05/11/2008 Carl Theodore Dreyer (Praha)
29/10/2008 Otevřený ateliér (do 31/10) (Praha)
25/10/2008 Ivan Vyrypajev / Antonie Velikánová: Genesis~ (Praha)
23/10/2008 ERIK OLOFSEN - STATE OF DELUSION (do 20/11) (Praha)
22/10/2008 Claude Lanzmann: SHOAH (Praha)
15/10/2008 Claude Lanzmann: SHOAH (Praha)
24/09/2008 Fassbinder - epilog (Praha)
17/09/2008 Fassbinder a Jarmusch (Praha)
17/09/2008 Otevřené ateliéry MeetFactory II (Praha)
12/09/2008 Dea Loher “Země beze slov” (Praha)
05/09/2008 Ivan Vyrypajev / Antonie Velikánová: Genesis~ (Praha)
27/08/2008 Fassbinder a Stone (Praha)
20/08/2008 Fassbinder a Kubrick (Praha)
06/08/2008 Fassbinder a Penn (Praha)
02/07/2008 Fassbinder a Curtiz (Praha)
30/06/2008 Ivan Vyrypajev/Antonie Velikánová: Genesis č~ (Praha)
25/06/2008 film klub / fassbinder a bergman (Praha)

právě končí:

do dnes! Tereza Haspeklová: V novém řádu, nové řád~ (Olomouc)
do zítra Marloes van Son: Non-Functioning Functional~ (Praha)
do zítra Pavlína Kvita: Mnohénohy (Praha)

chystá se:

5/2017

út dnes! Marie Lukáčová: Gizd a Zgarb (do 18/06) (Praha)
út dnes! Martin Vongrej: Seven Uncountabl~ (do 18/06) (Praha)
út dnes! Remember Early Humans (do 18/06) (Praha)
út dnes! Hudba PRAHA: Visible Cloaks (brno)
út dnes! Sudabeh Mohafez: Hoří (Praha)
st zítra Pavla Gajdošíková & Jan Pfeiffer~ (do 23/06) (Praha)
st zítra Diplomky 17 (do 28/06) (Ústí nad Labem)
st zítra PROSTOR PRO: Krištof Kintera (brno)
st zítra Ondřej Vicena: 3D-printed ice-cream (Praha)
st zítra Letní kino MeetFactory: My jsme nejlepší!~ (Praha)

6/2017

čt 01/06 Tomáš Rasl: Mezi dnem a snem - komentovaná~ (Praha)
čt 01/06 pragovka art summer (do 30/06) (Praha)
čt 01/06 44. ČIN, vojtěch skácel: zdá se,~ (do 26/06) (Zlín)
čt 01/06 Jakub Pospíšil & Filip Hauer / T~ (do 12/06) (Praha)
čt 01/06 Johana Novotná // When she arriv~ (do 09/07) (Praha)
čt 01/06 Visible Cloaks (US) (Praha)
02/06 Matouš Lipus (do 30/07) (Česká Skalice)
so 03/06 Libor Veselý: Hory / Moje zimy~ (do 30/06) (Blansko)
út 06/06 deziin urbanature (do 11/06) (Praha)
út 06/06 petr krátký / david a~ (do 07/07) (Ústí nad Labem)
út 06/06 Irvine Welsh: Pohlavní životy siamských dvo~ (Praha)
st 07/06 Anthony Vidler – Public and Private in the~ (Praha)
st 07/06 Daniel Vlček / Šimon Kadlčák - cHa0s_Ch0r3o~ (Brno)
čt 08/06 123 talks Jakuba Pospíšila a Filipa Hauera~ (Praha)
čt 08/06 Rankov, Jónás, Dzido, Šťastný (Praha)
09/06 Dostihy robotů 2 (Valašské Meziříčí)
so 10/06 DEZIIN – Workshop s Udržitelně Chic (Praha)
so 10/06 Palo Fabuš: Přednáška o vznikavosti (uveden~ (Praha)
so 10/06 Pražská muzejní noc 2017 v MeetFactory (Praha)
út 13/06 Irvine Welsh: Pohlavní životy siamských dvo~ (Praha)
út 13/06 The Skins of Things - projekce filmů Hanny~ (Praha)
st 14/06 R. W. Fassbinder, M. Fengler, VerRich: Proč~ (Praha)
st 14/06 Letní kino MeetFactory: Podivnější než ráj~ (Praha)
čt 15/06 LES #3 - Kaplan Bros., 1flfsoap a FoxWolf (Praha)
16/06 Jiří Studený – Tvůrčí psaní jako nástroj mo~ (Praha)
16/06 LES #4 - FOMA, Sonja Vectomov a Dj Iob (Praha)
ne 18/06 Letní blešák v továrně (Praha)
st 21/06 Spaci koncert - Ancestral Voices~ (do 22/06) (Praha)
st 21/06 Letní kino MeetFactory: Království zvěrstev~ (Praha)
23/06 New Wave. Diplomanti AVU 2017 (do 30/07) (Praha)
st 28/06 Letní kino MeetFactory: Plakat smíchy (Praha)

7/2017

po 10/07 ircea Dan Duta a Claudiu Komartin – Poezie~ (Praha)
st 19/07 of Montreal (US) (Praha)

8/2017

ne 13/08 Bohemian Like You: Mac DeMarco (CAN) (Praha)
út 15/08 Perfume Genius (US) (Praha)
čt 31/08 Svahilec bez přátel a bez přestávky (Praha)

9/2017

čt 28/09 Forest Swords (UK) (Praha)

11/2017

út 14/11 Mount Kimbie (UK) (Praha)

právě probíhá:

do 04/06 Epos 257. Retroreflexe (Praha)
do 08/06 False Majeure / Roy Menachem Markovich [IL] (Brno)
do 10/06 Tereza Bonaventurová: Plocha k pronájmu (Praha)
do 11/06 KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIE~ (Valašské Meziříčí)
do 16/06 DIALOGOS PART THREE (Olomouc)
do 17/06 Rozhněvaná planeta / Angry Planet (Praha)
do 18/06 Marie Lukáčová: Gizd a Zgarb (Praha)
do 18/06 Martin Vongrej: Seven Uncountable Lines (Praha)
do 18/06 Remember Early Humans (Praha)
do 23/06 Pata I. (Zlín)
do 29/06 Chaos©mpany: Exkurze do realit (Olomouc)
do 29/06 Tomáš Rasl: Mezi dnem a snem (Praha)
do 30/06 Zdenek Svejkovský: Paleta barev / The Pal~ (Olomouc)
do 14/07 zdeněk trs - attraction (Liberec)
do 15/07 Jak si rozumět? (Ústí nad Labem)
do 15/07 Signály ze známa (Ústí nad Labem)
do 18/08 petr brožka: zas sám (česká bříza)
do 10/09 Introducing Pavla Dundálková: Když zavřu ok~ (Praha)
do 10/09 Moving Image Department #7: Brian Eno, Loď,~ (Praha)
do 31/01 Libor Novotný přiblíží ná~ (Valašské Meziříčí)

archiv všech událostí po letech:

0, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017

host

Hostovský účet pro jednorazové přidávání avíz. Přispět může kdokoli. Avízo podléhá následnému schválení redakcí jeliba.

17/03 Epos 257. Retroreflexe (do 04/06) (Praha)
17/03 Introducing Pavla Dundálková: Kd~ (do 10/09) (Praha)
17/03 Moving Image Department #7: Bria~ (do 10/09) (Praha)

vzkazy:

umlaut: Zdravím, ano, budeme-li za takovou „vlastní databázi" považovat vlastní kalendář... U každého avíza se automaticky generuje odkaz (ical a gcal), který umožňuje si akci uložit do příslušného kalendáře (v poštovním klientovi i v jiných aplikacích), resp. do google kalendáře – s jejich vlastníma featurama (sdílet událost, pozvat ostatní atp.). Máš-li představu ještě něčeho speciálnějšího, rádi proberem (klidně po e-mailu).
vasnsav: lze po rozkliknuti akce ulozit ji do jakesi "vlastni dtbze"?
2046: done
umlaut: ahoj nápade, zkusíme
famu/cas: Ahoj...nápad... dalo by se přidat https do automatického rozpoznávání adres?
umlaut: Mb: 2046 teď pomohl s gcal, tak se na to díval. a že prý windows-1250, asi se budeme muset nechat přepsat...
Mb: azbuka> jste v MySQL UTF? Amp jinak replace na ‘ myslím...
umlaut: ahoj, žádné takové hostovské avízo v dtb není, není tedy co zveřejnit; zkuste ještě jednou, proces běžně funguje (login a heslo: host; přidat událost)
papirna plzen: prosim o uverejneni blizici se vystavy v papirne, posilala jsem jako "host", budeme se venovat kvalitnim vystavam soucasneho umeni i do budoucna...zaciname:)
umlaut: Ahoj, ano, azbuka, řečtina a ampersand nás pokaždý rozhodí... Jestli je tu nějaký programátor, který by nám s tím rád vypomohl, tak ať se přihlásí.

nick
text

TOPlist